BLOG

Jest to miejsce, które zostało stworzone z Naszych inspiracji i zamiłowań, po to by Was zainspirować do nowych potraw, dostarczać wiedzy o produktach i kulturze Orientu. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie :)

Kategorie

CIEKAWOSTKI O PRODUKTACH

Kraje azjatyckie kryją w sobie wiele ciekawych i egzotycznych (dla nas) roślin, owoców, warzyw itp.. Warto zainteresować się i poznać zastosowanie unikalnych produktów orientalnych. Dowiesz się również więcej o wartościach odżywczych, działaniach leczniczych/ korzystnych dla naszego organizmu i o specyfice konkretnego produktu.

PRZEPISY

W Twojej kuchni powiało nudą? A może wręcz przeciwnie- cały czas szukasz nowych doznań smakowych? Pozwól sobie na orientalne szaleństwo! Odkrywaj nowe połączenia smakowe, wzbogacaj swoją kuchnię o nowe produkty. Zaskocz siebie i swoich bliskich. Często małe zmiany dadzą niebanalny efekt!

CIEKAWOSTKI O KULTURZE

By zrozumieć kuchnię azjatycką, warto nieco bardziej pochylić się nad kulturą tej części świata. Wiele aspektów codziennego życia, jak choćby bliskość morza/oceanu, dostępność określonych produktów, jak również bliskie sąsiedztwo wielkich żywiołów, ma niebagatelny wpływa na filozofię życia społeczeństw wschodnio- i południowo- azjatyckich.